MAGIC SEX WORLD

18+ ONLY !!! WARNING !!!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-08-17 18:59:47

Main Master
Administrator
Dołączył: 2018-05-25
Liczba postów: 65
WindowsChrome 76.0.3809.100

FANTAZJE 2

Jebał go czarny kutas a ubrany był jak dziewczyna, płaska jak deska, ale wyglądał oprócz tego jak idealna jej kopia, zrobiła nawet mu fotke i domotnowała piersi graficznie. Zdjecie wygladalo mniej wiecej tak jak ponizej, w linku, ktory wrzucila na grupe swoich kochankow-wiernych.

https://i.ibb.co/P92WJ0d/bezcenzury-12.jpg

(+) "Moja nowa zdzira, dorabiane piersi, ale twarz, ciało, makijaż, ubiór, włosy... to prawdziwe - wygląda jak płaska wersja mnie, troche mniejsza"

Tak opisała fotkę z postu dla fanów, którzy serduszkowali zdjęcie i wysyłali listy o prośby żeby z niej skorzystać. Odpisałam kilkum, że ustalę to, bo akurat to jej pierwsza godzina, zgodziła się dopiero na tego kutasa, który rżnie ją dopiero parę minut a już jęczy z bólu.

(+) Nie zawiedź mnie, bo zainteresowana jesteś dla nielicznego grona, nie poddaj mi się i nie wyciągaj jego kikutka z dziurki.

Wpatrzyła się w jej twarzy na pościeli, która przez jęczenie próbowała podnieść, ale opadała bo trzymała na jej głowie stopę.

(+) Trzymaj szeroko otwarte oczy poł minuty jak chcesz być jak ja

Otworzyła szeroko oczka i wpatrywała się gałkami w Morgane, nawet nie mrugnął, jęcząc dalej przez zaciśnięte zęby, bo jego dupa była penetrowana pierwszy raz przez kutasa, i to małego, a bolało go jak cholera. Miał wielkie źrenice, nacpany byl cholernie, a zgodził po 12 godzinach się na kutasa, gdy będzie trzymała go, choć wolała na nim mieć stopę i dociskać jego głowę. Nagrywać go tak jak chciał, gdy tu przylazł z prośbą, żebym go upubliczniła jako moją suczkę do wydymania. Poprawiłam jego wygląd, niech teraz mi nie wycofuje się.

(+) Założysz spódniczkę, lepszy stanik i poprawimy makijaż i pocztaujemy sobie z dwoma fajnymi facetami, którzy chcieliby żebyś dała im się zerżnąć jeszcze dzisiaj, w sukience palcówkę sobie robię przed twoimi oczami, a ty nieruchoma na zmianę posuwana na pieska, przymocowywana do szafki, do której CIĘ przywiążą. Chcą być za godzinę, żebyś jeszcze była rozwarta. Zapłacą ci tysiąc złotych monet jak dasz radę nie wyrwać się i nie ukrywać twarzy do obiektywu statywu. Co ty na to?

Jęknął negatywnie, ale ja tylko mu przycisnęłam stopą twarz a od tyłu zasadził mu klapsa soczystego, który go wzdrygnął ale wyjęczał, gdy go uwolniła że dobrze, ale ma nie odchodzić z widoku, zaczął się rozluźniać bo jebał go równomiernie, oczy mu obijały się jak pinpongowe bo odpływał, dostał orgazmu promienującego tak, że zemdlał narkoman kochanek.

(+) Zapłacicie te dziesięć tysięcy jak będzie mdlał podczas seksu ?

Odpisali, że dobra, ale wtedy będą mieli gwarantowany w tym tygodniu drugi raz z nim, ale zapłacą połowę za powtórkę. Uśmiechneł się, jęknęłam długo z radości, bo zarobi na czyimś seksie, jak jej mentroka na niej. Był dla niej laleczką, którą zawsze chciała przygodę mieć, kinky story na maksa. Na narkotykach, ale nie wiedziała że jest to tak dochodowa zabawa. Ocknęła się i krzyknęła z strachu. Rozluźniła przyciskana stopę dając jej podnieść głowę na nią, powiedziała przez jęki wydawana nadal bo była jebana przez tego typka i chyba mu zaraz spust wejdzie, bo jego napiętym ciele. Kopia powiedziała, ze niech przyjdą szybciej, bo chce już zobaczyć palcówkę. Wróciła do jęczenia z rozkoszy gdy rozszerzał jej coraz bardziej tunel, a zaraz wjadą na peron kolejne pociągi.

(+) Jesteś tak pewna, że dasz radę dwóm? Jak nie, nie dostaniesz pieniedzy, a ja cie nie bede chciala juz przyjac. Chcesz na pewno miec mnie jako przyjaciolke?

Bawiła się paznokcami na jej policzku, pokiwała głową, w rytmie jęków niewolnik, wiedziała Morgana że niezawiedzie swojej pani, bo u niej dostał to czego chciał. Facet wyjebal spust na jej plecy, odepchnął się i sięgnął po sakwę, którą rzucił mu w głowę. Dostał niewolnik Morgan torbą pełną 500 sztuk monet, uderzenie zabolało ją aż popłakała się z przerażenia. Wtulając się w moje stopy, wygodnie rozłożone na kanapie. Byłam zdziwiona, że dotrzymał zapłaty, choć oszukałam go, gdy powiedziałam że wyrucha godzinę temu mnie w małej wersji. A dała mu mojego przebieranca. Warknął, że następnym razem chce zobaczyć jego jako bonus, jak będzie mógł go bić po twarzy, gdy nie da Morgana mu tyłka. 

(+) Dostaniesz to co będę chciała za te marne grosze, przynieś mi klejnoty!

Warkneła jak wychodził i zamykał drzwi za sobą, nie mówiąc nic już. Niewolnik zerknął na panią, która wpatrywała się w zdjęcie, zrobione mu teraz jak płacze, zrobiła i przesłała do tego, który minutę temu wyszedł. Odpowiedział jej, że zgoda ale chce żeby była ubrana w jej ciuchy, makijaż, perfumy, identyczna. Wiedziała Morgana, że lubił ten kochanek ruchać chłopców, nawet jak mu powie, że są Morganą.

(+) Masz już 500 monet i zaraz będziesz miała 1000, będziesz mogla za to kupić sobie resztę nocy ze mną?

Powiedział, że tak i wtulił się między uda czarownicy która po prostu zarobiła, to co on zarobił i teraz będzie mogła spraszać klientów na kinky ruchanko jej kopii. Cudownie mieć władzę nad taką marionetką, produktem. Ścisnęła udami jego ciałko i masowała jego włoski rozczochrane, rozczesując i prostując grzebieniem. Kazała mu założyć jako bielizną ten strój, skąpy uniform uczennicy z odsłoniętymi cyckami, połową tyłeczka, niezakrytym kroczem. Związała mu kutasa mocno sznurkiem żeby nie opadł, gdy będzie go bolało. Do tyłeczka wsadziła mu wibratorek, który masował go od środka, wyrzeźbiony tunel. Poprawiła makijaż i cudownie zrobiła mu fotkę jak leżał na łóżku z samym prześcieradłem białym. Cyknęła parę fotek, ale potem wybrała jedną, lekko ubarwiła i wysłała do kochanków, którzy musieli zobaczyć co im oferuje za te dziesięć patyków.

(+) " Dzisiaj odegramy scenkę, że zastaliście uwiązaną studentkę w mieszkaniu sąsiadki, zobaczyłyście go tak i jego soczysty tyłek, stanął wam i musicie macnąć choć to pewnie będzie zmuszenie do odbycia z wami stosunku " -

Oni zareagowali to serduszkami, a ja zacząłam przywiązywać go do szafki i jej nóżek, wyglądał jakby rozbił się na tej szafce, bo oczy ruszały mu się tylko za mną, gdy ubierałam sama seksowną bieliznę i siadłam przed nim, rozchylając nogi i smyrając się po cipce.

(+) Zerżną to zapalimy sobie ziółka i pozwolę Ci pogrzebać w mojej prywatnej szafie, wybrać sobie sam ciuchy do zarobionego odpoczynku po nich. Pooglądamy komentarze na twoje fotki. Chcesz być ze mną do końca swoich dni? Nie? Wytrzymaj to dam ci tą możliwość, będziesz mnie miała na kolejne dwadzieścia cztery godziny. Jak chcesz to zatańczę dla ciebie cały ten czas.

(niewolnik) Chce żebyś dotrzymała i mnie wciągneła w swoje życie, póki płacę... Jesteś najpiękniejsza z wszystkich kobiet w mieście, cudownie móc z tobą się spotkać i Cię zadowolić, wytrzymując troszkę bólu, niech mnie gwałcą niz ciebie w pupcie, zarobisz tyle samo -

Powiedział to podnosząc głowę na jej pochwę i oblizując się, wiercąc i wypinając tyłeczek. Jęczał jej imię, że jest nią i niech już przyjdą, a ona śmiała się z niego i podała mu sztacha jointa, którym zaciągneli się oboje głęboko, smakowali go i czekali na gości. Sprawdzała czy coś napisali nowi pod jej zdjęciami, dużo chętnych miało ochotę wyruchać go, choć chciała wysokie jedynie oferty. Nagle drzwi się otwarły i weszli w kominiarkach dwaj faceci, którzy podeszli za tyłek niewolniczki, która zamknęła i zacisnęła zęby. Zaczęli masować się po kroczach, twardniały im spodnie jeansowe w rozporkach, ja nagrywałam jej twarz wystraszoną i ich głód, chęć wejść w tą dupę.

(+) Możecie najpierw pomacać ją palcami, klapsić ją, jest taka sama jak ja, chce żebyście ją poklepali.

Wydała im polecenie a oni rzucili sporą sakwę z monetami na sofę obok niej, wiedziała że jest wszystko, wpatrzyła się obiektywem w macających jej tyłek męskich dłoni, mówili że podoba im się ona, podobny do twojego, dwa razy mniejszy i kobiecy bardziej. Skrzywiłam się na nich i wykrzknełam do nich przekleństwa w nie ich języku. Potem pociągnełam macha z jointa i dmuchnełam w twarzy niewolnika.

(+) Wyjmijcie kutasy i wymacajcie grunt, widać że niecierpliwię się nie mogę doczekać waszych kolosów.

Zrobili to dość szybko i smyrali ją po tyłku, zrobiłam zbliżenia jak im twardniał mięsień od smyrania napletkami jej skóry. Wsadził pierwszy jej, wyciągająć wcześniej wibrator i aż zawył z przyjmeności. Pchał ją powolutkimi ruchami bioder i wpatrywał się w piersi Morgany. Tak jak życzli smyrała się palcami, wkładałą paluszki a niewolnica wpatrywała się, choć z zamkniętymi oczami i wystraszonym wyrazem, bolało ją nadal, nowe kutasy, więc wpierw bolały. Rozpłakała się gdy czuła jak rośnie jego kutas do kolosalnych rozmiarów w nim.

https://i.ibb.co/rddC3sB/bez-1.jpg

(+) Dostałam zdjęcie jak ktoś wyspermił ponad litry płynu na mój tyłek, kolejny chce skorzystać z małej morganki, więc ruchajcie go dowoli, a ja oddam się konwersacji z jego kolejnymi oprawcą. On i tak zemdlał, ruchajcie póki ciepłe. Mogę czytać wam najlepsze części rozmów, które prowadzę teraz... Są pikantne.

Rżneli niewolnice jego, a ona zdumiona była chęcią kochanków, którzy gustowali w takim kinky seksie, bez uczestnictwa Morgany. Jęczeli głośno i krzyczeli, że jest ich suką a kamera nagrywała praktycznie jak gwałcą uczennice, związaną i omdlałą. Pisała z takim, który chciałby także scenariusz jako gwałciciel, choć na razie mojej niewolnicy przydałby się sen lub pobudka po tym seksie, zemdlała z bólu, nie wiem czy na szybkich gwałtach za monety udźwignie zadanie.

(+) Niewolnico... Jeden chce żebyś mu possał pod stołem, zakrytym, na herbatce u nas. Godzi się na oralny z ukrycia... Chce zapłacić jedynie za półgodzinki lodzika, całe 300 monet. Inny chce dać 1000 monet gdy będzie mógł zobaczyć nas dwie na spacerze dzisiaj... ubranie wymaga identyczne. Gdy spodobasz mu się zapłaci za seks z tobą publicznie, minuta sto monet, a ja będę pilnowała, czatowała. Pierwszy mi się podoba, bo szybko i sporo monet, ten drugi zmusza nas do zaryzykowania. Chce publicznie, ale czemu masz za tak mało rżnąć się pod latarnią? O tutaj ten trzeci chce sobie zwalić na twoją twarz na szybko, podrzuci 100 monet, możesz mu obciągnąć jak będziesz srała, bo czuć że zaraz zesrasz się kochana, gdy będą dalej cię pchali...

Zakryla nos i widziała jak stara się ocknąć, bo czułą że znów dostanie orgazmu, ale nie wytrzymają jej zwieracze i posra się. Jebneli ją mocno, a w kilka minut jęczała z przyjemności, a ja trzymałam obiektyw na jej twarzy przechodząc na tyłek, na który wystrzelili strzały a potem z tyłka wypadła struga kupska mu między stopy, po udach, jakby serpentyna. Wróciłam na widok jego twarzy, która wpatrzałą się oszalała z rozkoszy na nią i prosiła o więcej, więcej. Tamci uciekli pośpiesznie i zostawili mnie z osraną niewolnicą, której nickname będzie "sraczka'".

GODZINE POZNIEJ, GDY ROZPALAŁY JOINTA

Rozpalały jointa ubrane w szlafroki i siedząc po turecku na pościelonym łóżku. Zaciągały się głęboko, smakowały soczystej trawki i śmiały się do siebie, gdy pyrkałam do niej ustami naśladując pierdnięcie tyłkiem. Przypominając że osrała się podczas drugiego analu. Ona upalona tylko poprawiała się pod nią, czuła że nie tylko osrała się wtedy, ale jej tyłek zaczął pragnąć dymania, bo sam podskakiwał myśląc o kutasie.

(niewolnik) Ta trawka postawiła mnie na nogi, pozwoliłą się zrelaksować, strasznie to bolało... ale odleciałam potem, aż mi wstyd było, że chciałam srać w tamtym momencie, osrać sobie stopy, orgazm był cudowny!

(+) Tak, tak jest ze mną, kochanie gdy się kochasz jak ja ci mówię

Paliła jointa kładąc się na poduszce i rozkoszując smakiem zioła, które wydmuchiwała w jego kierunku, który zaglądał do telefonu mojego, gdzie czytał nowe komentarze. Podał jej telefon i wdychał z nią dym. Czuł sraczka, że zarobione pięniedzę odda Morgan jeżeli pozwoli zamieszkać mu z nią, i za takie zlecenia, bedzie placil jej danine. Takie miala mysl sraczusia jej nowa, juz nie nacpana, ale upalona i tak gleboko w tym siedzaca, ze jej tylek domagal sie kolejnychhh! Zaczela skakac po lozku z pozycji klęczacej na goleniach, sluchajac jak powietrze kieruje ją w ruchach, ktore zaciekawily Morgane na tyle zeby cyknieciem palcow, rozwiazala jej pasek szlafroku. Sraczka miala pod soba jej własność, dlatego tak się słuchał, dała mu poprzymierzać i wybrać kolejną rozrywkę, jednocześnie zarobić. Wierzyła że uda mu się uzyskać nie 500 plus, ale 1000 plus, jeżeli zarobi za tą sztukę miłosną, która była opłacona z góry dwóch godzin, lecz zapłacą więcej jeżeli dojdą chociaż połowicznie, to daje każdy strongmen po 250, gdy do tego dojdzie. Miał być pewny klient, tylko musi uzyskać fotkę morganiczek, jej księżniczek, cudeniek. Morgana wysłała mu fotkę z teraz, jak sraczka przytula się z śnieżką na jej łóżku, a ona to ogląda i zdecyduje czy da zgodę na tego kochanka, który chce mieć takie dzisiaj, tylko nie płacił za pobyt Morgany, bo nie chodziło mu o swoją kochaną konkubinke, a jej nabytki które rozwiajają jej interes z jej kopiami idealnymi, jak kobieta i jej manekiny.

() Wyrucha cię, ja ustawie nam lampy, kamerę, a on zapewni nam nieograniczoną ilość monitorów, w naszym garażu, studiu amatorsko-firmowym, gdzie będziemy mogli dobudować metrów, miejsc na monttage. Zostaniesz tutaj dopóki nie zarobisz 50 funtów za live chociaż kilkanaście razy w tym tygodniu, to będzie nas sponsorował podarunkami biżuterią do odsprzedaży dla nas, jego towar jest wys. jakości dobr. Sprawisz się z śnieżką, ja wam pomogę, liczba która to jest dla Ciebie samego, ale oddasz mi pieniądze i to ustawi nas póki jesteśmy seksowni, kochani przez tłumy fanów. Zadowolona będziesz. Tylko cię zapewniam, że będzie tak jak marzymy obie kochanie ()

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
itzruski - reallife - opowiadator2000 - nextgeneration - eclipsrpg